Často kladené otázky

Často kladené dotazy

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Neváhejte se na cokoliv zeptat. Rádi vám zodpovíme veškeré otázky.

Beer Bus je originálním zážitkem. Hodí se především na rozlučky se svobodou. Lze ho využít jako překvapení pro ženicha. Vaši rozlučku se svobodou můžeme vyzvednout na místě určení a zajistit projíždku po Praze. Spolehlivě vás pak dovezeme do dalšího místa, ať už se jedná o bar nebo noční klub.

Double Decker je vhodný pro větší skupiny lidí a to do až 30 osob. Nabízí skvělý výhled z horní paluby, která má stahovací střechu. V horním podlaží má 4 pípy, kde si můžete sami točit pivo. Standartně máme v autobuse dva 30l sudy. Na přání lze sudy i nakombinovat a mít na čepu dvě značky piva, cider nebo nealko. Trasa autobusu je vzhledem k jeho velikosti neměnná, nelze s ním zajíždět do menších ulic v centru Prahy.

Menší Beer Bus je nejlepší možností pro menší skupiny osob do 13ti lidí. Designový interiér s červenými sedačkami, klimatizací a samozřejmě výčepem, o který se stará krásná hosteska. Trasu tohoto autobusu lze přizpůsobovat na míru. Je tak možné vyzvednout ženicha jako překvapení, nebo vyzvednout celou skupinu na určeném místě. Po projíždce pak skupinu dovézt do cílové destinace, ať už se jedná o bar nebo noční klub.

 

Rádi Vám trasu přizpůsobíme zcela na míru. Vyzvedneme Vás na místě které si určíte. V případě rozlučky se svobodou to může být byt nastávajícího ženicha, u něj v práci, nebo jednoduše v hospodě nebo baru. Místo kde skončíte si můžete také určit – ať už se jedná o bar, hospodu, noční klub, nebo kasino. Pokud nemáte žádné požadavky, tak naše standartní trasa prochází historickým centrem města. Uvidíte Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Tančící dům a dostaneme se až na Pražský hrad. Ideální místo na přípitek, nemyslíte?

Chceme nabízet jak mainstreamové, tak alternativní pivovary.  Standartně máme sud piva Gwern 10°, což je pivo vařené v malém pivovaru v obci Nupaky u Prahy. Vaří se bez konzervantů, chemických extraktů a přísad. 

Za příplatek je možné zajistit Plzeň 12° nebo pivo jakéhokoliv pivovaru máte rádi:)

Maximální kapacita menšího autobusu je 13 osob, vyjma hostesky a řidiče. Náš větší Double Decker pojme maximálně 30 osob, vyjma našich hostesek a řidiče.

Připojte se přes bluetooth k našemu audio systému, pusťte si Váš oblíbený párty mix. Jak nahlas chcete, je to Vaše párty!

Nemusíte se obávat. Na cestu je naplánovano několik zastávek u toalety. Pokud bude potřeba více, neváhejte říct našemu personálu.

Beer Bus je skvělou metodou, jak oslavit dámskou rozlučku se svobodou. Můžete si zde zvolit prosecco namísto piva!

Rezervujete si určitý čas a datum služby. Pokud přijdete později, může být jízda zkrácena, a to na základě dalších rezervací a pracovních povinností personálu, přestávek, úklidu apod.

Pro úspěšnou platbu musí být vaše karta aktivována pro „3D secure“. Většina karet VISA a MasterCard má tuto možnost k dispozici, ale někdy je ve výchozím nastavení blokována. Pokud se při pokusu o platbu stále zobrazují chybové zprávy, kontaktujte svojí banku a požádejte o aktivaci „3D secure“. Další možností je přihlásit se do online bankovnictví a aktivovat tuto možnost s dostatečným limitem.

Vždy můžete platit také bankovním převodem.

Pokud se jízdy nezúčastníte, dejte nám prosím vědět. Pokud se vám to podaří do 48 hodin před odjezdem, přeprodáme váš časový slot jiné skupině a vrátíme vám platbu. Pokud tak neučiníte, mějte prosím na paměti, že je účtován 100% STORNO POPLATEK. Více informací naleznete v našich smluvních podmínkách

V souladu s českými zákony může být alkohol užíván pouze osobami staršími 18ti let. Můžeme požadovat občanský průkaz nebo pas k prokázání věku.

Máte nějaké další otázky? Prosím, kontaktujte nás

Máte nějaké další otázky? Prosím, kontaktujte nás