Jak to funguje?

ROZLUČKA SE SVOBODOU

PRAGUE BEER BUS

Pivní autobus + strip-show + originální zážitek

Neomezená konzumace piva Točíme Gwern 10° nebo Plzeň 12°

Máme excelentní hodnocení na TripAdvisoru!

Originální rozlučka se svobodou v Praze!

Přepravíme vás z místa A do bodu B, pivní transport na přání

Nabízíme vyhlídkové jízdy určené pro rozlučky se svobodou s Prague Beer Bus® po centru Prahy. Náš autobus je nejkomfortnější pojízdná hospoda ve městě s výhledem na památky, nebo jen pohodlnou cestou mezi bary ve městě. Interiér je speciálně vytvořen, tak aby vám nabídl fantastický zážitek při Vaší rozlučce se svobodou v Praze. Je vybaven pohodlnými sedačkami, točeným pivem, nočním podsvětlením a audio sestavou pro poslech vaší oblíbené hudby. Po celou dobu je k dispozici hosteska, která má na starosti vaše pohodlí a samozřejmě plné půllitry. Za příplatek objednáme strip-show přímo v autobuse jako překvapení pro ženicha. Co více si přát pro pořádnou rozlučku se svobodou?

Maximální kapacita jednoho busu 13 lidí! Užijte si úžasnou jízdu s přáteli při svezení naším Beer Busem skrze naše hlavní město. Zažijte Prahu ze zcela jiné perspektivy, kterou rozhodně nezapomenete.

Objednejte si jedinečný a originální Prague Beer Bus® ještě dnes!

DOUBLE DECKER 800€

75 minutová jízda v dvoupatrovém autobusu (max. 30 osob)

Otevřený prostor – párty na patře autobusu!

Točené pivo neomezená konzumace Gwern 10° nebo Plzeň 12

Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Pivo si točíte sami na horní palubě na dvou výčepech

2 krásné servírky na palubě a (střízlivý) řidič

Možnost zakoupení extra doplňků pro zpestření jízdy

PRAGUE BEER BUS 450€

120 minutová jízda Prague Beer Bus® (max.13 osob)

Točené pivo neomezená konzumace Gwern 10° nebo Plzeň 12

Audio systém: Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Velká okna, LED podsvětlení a pohodlné sedačky

Krásná servírka a (střízlivý) řidič

Prozkoumejte Prahu netradičně – s vychlazeným pivkem v ruce!

VYZVEDNEME VÁS NA MÍSTĚ

Vyzvedneme Vás na domluveném místě. Ať už u budoucího ženicha doma, v práci, v domluveném baru nebo kdekoliv si určíte. Na místě bude čekat kromě řidiče i naše hosteska, která Vás uvítá v Beer Busu® s natočenými půllitry. Tato možnost platí pouze pro menší černý Beer bus.

PROHLÍDKA MĚSTA BEER BUSEM

Trasu sestavíme na míru Vaším potřebám. Nástupní i výstupní místo se dá libovolně přispůsobit. Pokud nemáte dané lokality, můžeme vás provést po klasickém okruhu, který zahrnuje centrum Prahy, Tančící dům, Staroměstské náměstí. Následně vyjedeme na Pražský hrad. Ideální lokalita k tomu si připít, co říkáte?

UŽIJTE SI ZÁBAVU NA PALUBĚ

Během jízdy sedíte v pohodlných amerických sedačkách, užíváte si výhled a zábavu s přáteli. Naše hosteska mezitím čepuje čerstvě naražené pivo. Můžeme doporučit výborný rodinný pivovar Gwern 10° nebo klasiku Plzeň 12°. Velká okna a LED podsvětlení zaručují, že si užijete Prahu z nové perspektivy. Do našeho audio systému si pustíte Vaši oblíbenou hudbu. Na zdraví!

STRIPTÉRKA NA PALUBĚ*

Za extra příplatek 120 EUR zajistíme striptérku, která předvede svojí show přímo v autobuse. Tento zážitek si naši zákazníci velmi pochvalují. (show 15 minut)

ZÁVĚR JÍZDY

Náš beer-bus® Vaši skupinu doveze na místo jenž si určíte, ať už se jedná o hospodu, bar, kasino nebo noční klub. Pohodlně se dostanete do cíle. Naše hosteska se s Vámi rozloučí a pokud budete chtít natočí Vám pivo s sebou na cestu☺

UŽIJ SI JÍZDU

STRIPTÉRKA NA PALUBĚ

NEOMEZENÉ PIVO

PROHLÍDKA PRAHY