Jak to funguje?

ROZLUČKA SE SVOBODOU

PRAGUE BEER BUS

Pivní autobus + strip-show + originální zážitek

Neomezená konzumace piva Točíme Gwern 10° nebo Plzeň 12°

Máme excelentní hodnocení na TripAdvisoru!

Originální rozlučka se svobodou v Praze!

Přepravíme vás z místa A do bodu B, pivní transport na přání

Nabízíme vyhlídkové jízdy určené pro rozlučky se svobodou s Prague Beer Bus® po centru Prahy. Náš autobus je nejkomfortnější pojízdná hospoda ve městě s výhledem na památky, nebo jen pohodlnou cestou mezi bary ve městě. Interiér je speciálně vytvořen, tak aby vám nabídl fantastický zážitek při Vaší rozlučce se svobodou v Praze. Je vybaven pohodlnými sedačkami, točeným pivem, nočním podsvětlením a audio sestavou pro poslech vaší oblíbené hudby. Po celou dobu je k dispozici hosteska, která má na starosti vaše pohodlí a samozřejmě plné půllitry. Za příplatek objednáme strip-show přímo v autobuse jako překvapení pro ženicha. Co více si přát pro pořádnou rozlučku se svobodou?

Maximální kapacita jednoho busu 13 lidí! Užijte si úžasnou jízdu s přáteli při svezení naším Beer Busem skrze naše hlavní město. Zažijte Prahu ze zcela jiné perspektivy, kterou rozhodně nezapomenete.

Objednejte si jedinečný a originální Prague Beer Bus® ještě dnes!

DOUBLE DECKER 800€

75 minutová jízda v dvoupatrovém autobusu (max. 30 osob)

Otevřený prostor – párty na patře autobusu!

Točené pivo neomezená konzumace Gwern 10° nebo Plzeň 12

Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Pivo si točíte sami na horní palubě na dvou výčepech

Krásná servírka na palubě a (střízlivý) řidič

Možnost zakoupení extra doplňků pro zpestření jízdy

PRAGUE BEER BUS 450€

120 minutová jízda Prague Beer Bus® (max.13 osob)

Točené pivo neomezená konzumace Gwern 10° nebo Plzeň 12

Audio systém: Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Velká okna, LED podsvětlení a pohodlné sedačky

Krásná servírka a (střízlivý) řidič

Prozkoumejte Prahu netradičně – s vychlazeným pivkem v ruce!

VYZVEDNEME VÁS NA MÍSTĚ

Vyzvedneme Vás na domluveném místě. Ať už u budoucího ženicha doma, v práci, v domluveném baru nebo kdekoliv si určíte. Na místě bude čekat kromě řidiče i naše hosteska, která Vás uvítá v Beer Busu® s natočenými půllitry. Tato možnost platí pouze pro menší černý Beer bus.

PROHLÍDKA MĚSTA BEER BUSEM

Trasu sestavíme na míru Vaším potřebám. Nástupní i výstupní místo se dá libovolně přispůsobit. Pokud nemáte dané lokality, můžeme vás provést po klasickém okruhu, který zahrnuje centrum Prahy, Tančící dům, Staroměstské náměstí. Zastavíme také na malou pauzu s vyhlídkou na Strahově. Ideální lokalita k tomu si připít, co říkáte?

UŽIJTE SI ZÁBAVU NA PALUBĚ

Během jízdy sedíte v pohodlných amerických sedačkách, užíváte si výhled a zábavu s přáteli. Naše hosteska mezitím čepuje čerstvě naražené pivo. Můžeme doporučit výborný rodinný pivovar Gwern 10° nebo klasiku Plzeň 12°. Velká okna a LED podsvětlení zaručují, že si užijete Prahu z nové perspektivy. Do našeho audio systému si pustíte Vaši oblíbenou hudbu. Na zdraví!

STRIPTÉRKA NA PALUBĚ*

Za extra příplatek 120 EUR zajistíme striptérku, která předvede svojí show přímo v autobuse. Tento zážitek si naši zákazníci velmi pochvalují. (show 15 minut)

ZÁVĚR JÍZDY

Náš beer-bus® Vaši skupinu doveze na místo jenž si určíte, ať už se jedná o hospodu, bar, kasino nebo noční klub. Pohodlně se dostanete do cíle. Naše hosteska se s Vámi rozloučí a pokud budete chtít natočí Vám pivo s sebou na cestu☺

UŽIJ SI JÍZDU

STRIPTÉRKA NA PALUBĚ

NEOMEZENÉ PIVO

PROHLÍDKA PRAHY