Náš BEER BUS

POKUD MILUJEŠ PIVO,
JSI NA
SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Pretty waitress beer bus

VYBERTE SI BEER BUS

Pro menší skupiny do 13 osob doporučujeme klasický menší Beer Bus, který je nejpopulárnější volbou našich zákazníků. V ceně je 30l sud piva, pohodlný interiér na míru a 2 hodinová jízda.

Pro větší skupiny doporučujeme Double Decker Beer Bus s kapacitou až 30 osob. V ceně jsou dva 30l sudy piva. Na přání můžeme značky nakombinovat nebo zajistit pivo dle vašeho výběru. Na horní palubě jsou čtyři pípy ze kterých si můžete pivo čepovat sami. Samozřejmostí je parádní střešní terasa s otevřenou střechou. Jízda na double deckeru je koncipována na 75 minut.

 

CO JE TO BEER BUS?

Koncept “Party Busu” je znám především díky americkým pivovarům, mezi nimiž výletní autobusy cestují. Myslíme si, že by byla velká škoda o tento zážitek přijít v Praze, celosvětové metropoli piva! Zatímco pohodlně sedíte se svými přáteli a užíváte si výhled na ulice a památky, naše hosteska roznáší vyhlazené točené pivo. Co může být lepšího? Během jízdy si můžete pustit jakoukoliv hudbu chcete skrze náš audio systém (bluetooth). Nabízíme pouze skupinové jízdy, jednotné jízdné neprodáváme.

Ideální na rozlučky se svobodou...

Nenechte se zmást! Beer Bus Praha není žádný obyčejný autobus, je to Party Bus! Takže pokud hledáte způsob, jak odstartovat vaši narozeninovou párty, nebo rozlučku se svobodou, nemusíte hledat dál. S námi vám garantujeme, že spolu s vašimi přáteli zažijete něco naprosto originálního. Pánové si mohou navíc užít obsluhu od naší krásné servírky! A jak taková párty probíhá? Podívejte se na video níže!

 

...Nebo soukromý pronájem

Skvělé firemní teambuildingové akce s možností soukromého pronájmu našich autobusů. Velmi oblíbená možnost mezi našimi klienty. Ponořte se do zábavy na palubě našeho pivního autobusu, který je k dispozici po celý den, s profesionálními řidiči a krásnými hosteskami. Samozřejmostí je točené pivo na palubě během celé Vaší cesty. Pro další podrobnosti a individuální nabídku na míru nás neváhejte kontaktovat na adrese info@praguebeerbus.com. Udělejme váš teambuilding nezapomenutelný!


Hlavní město z paluby našeho Beer Busu

Potřebujete si odpočinout od všeho toho běžného chození po památkách? V tom případě si zamilujete Beer Bus Praha. Nejen že si komfortně vy i vaši přátelé užijete neobyčejný výhled na Prahu, ale také si vychutnáte výborné čepované pivo. Tím spojíte dva nejlepší zážitky do jednoho.

Nicméně, není to pouze o pivu a výhledu. Náš personál vám sežene vše potřebné, co by jste potřebovali k vychutnání nápoje v atmosféře odpoledne či večera.

 

Žádný obyčejný autobus

Nicméně, nečekejte žádný obyčejný autobus veřejné dopravy! Beer Bus byl navržen tak, aby co nejvíce upřednostnil pohodlnou a odpočinkovou cestu pro každého pasažéra, bez ohledu na fakt, kde sedí. Pro nás, to není jenom komfort, co je důležité. Hledali jsme tu nejlepší chuť a kvalitu piva, které budem nabízet na palubě. To je důvod, proč jsme zvolili rodinný pivovar Gwern, aby byl našim dodavatelem, stejně jako ostatní známé značky piva. Prozkoumejte Prahu stylově a zábavně: při popíjení čepovaného piva.

Prague Beer Party Bus