Náš Beer Bus

Jestli milujete pivo,
jste na správném místě

VYBERTE SI BEER BUS

Pro skupiny pod 13 osob doporučujeme klasický menší Beer Bus, který je nejpopulárnější volbou našich zákazníků. V ceně je 30l sud piva, pohodlný interiér na míru a 2 hodinová jízda. Pro větší skupiny doporučujeme Double Decker Beer Bus s kapacitou až 30 osob. V ceně je 50l sud piva, parádní střešní terasa s otevřenou střechou a jízda na 75minut.


Ideální na rozlučky se svobodou

Nenechte se zmást! Beer Bus Praha není žádný obyčejný autobus, je to Party Bus! Takže pokud hledáte způsob, jak odstartovat vaši narozeninovou párty, nebo rozlučku se svobodou, nemusíte hledat dál. S námi vám garantujeme, že spolu s vašimi přáteli zažijete něco naprosto originálního. Pánové si mohou navíc užít obsluhu od naší krásné servírky! A jak taková párty probíhá? Podívejte se na video níže!CO JE TO BEER BUS?

Koncept “Party Busu” je znám především díky americkým pivovarům, mezi nimiž výletní autobusy cestují. Myslíme si, že by byla velká škoda o tento zážitek přijít v Praze, celosvětové metropoli piva! Zatímco pohodlně sedíte se svými přáteli a užíváte si výhled na ulice a památky, naše hosteska roznáší vyhlazené točené pivo. Co může být lepšího? Během jízdy si můžete pustit jakoukoliv hudbu chcete skrze náš audio systém (bluetooth). Nabízíme pouze skupinové jízdy, jednotné jízdné neprodáváme.


Žádný obyčejný autobus

Nicméně, nečekejte žádný obyčejný autobus veřejné dopravy! Beer Bus Praha byl navržen tak, aby co nejvíce upřednostnil pohodlnou a odpočinkovou cestu pro každého pasažéra, bez ohledu na fakt, kde sedí. Pro nás, to není jenom komfort, co je důležité. Hledali jsme tu nejlepší chuť a kvalitu piva, které budem nabízet na palubě. To je důvod, proč jsme zvolili rodinný pivovar Gwern, aby byl našim dodavatelem, stejně jako ostatní známé značky piva. Prozkoumejte Prahu stylově a zábavně: při popíjení čepovaného piva.

Hlavní město z paluby našeho Beer Busu

Potřebujete si odpočinout od všeho toho běžného chození po památkách? V tom případě si zamilujete Beer Bus Praha. Nejen že si komfortně vy i vaši přátelé užijete neobyčejný výhled na Prahu, ale také si vychutnáte výborné čepované pivo. Tím spojíte dva nejlepší zážitky do jednoho.

Nicméně, není to pouze o pivu a výhledu. Náš personál vám sežene vše potřebné, co by jste potřebovali k vychutnání nápoje v atmosféře odpoledne či večera.

Proč Beer Bus v Praze?

  • Komfortní a originální zážitek
  • Krásná hosteska
  • Točené ledově vychlazené pivo
  • Hudební audio systém na palubě
  • Striptérka za příplatek