Domů

ROZLUČKA SE SVOBODOU

PRAGUE BEER BUS

Pivní autobus + strip-show + originální zážitek

Volejte: 774 273 821

Neomezená konzumace piva
Točíme Gwern 10° nebo Plzeň 12°Máme excelentní hodnocení na TripAdvisoru!

Originální rozlučka se
svobodou v Praze!

Přepravíme vás z místa A do bodu B, pivní transport na přání

Nabízíme vyhlídkové jízdy určené pro rozlučky se svobodou s Prague Beer Bus® po centru Prahy. Náš autobus je nejkomfortnější pojízdná hospoda ve městě s výhledem na památky, nebo jen pohodlnou cestou mezi bary ve městě. Interiér je speciálně vytvořen, tak aby vám nabídl fantastický zážitek při Vaší rozlučce se svobodou v Praze. Je vybaven pohodlnými sedačkami, točeným pivem, nočním podsvětlením a audio sestavou pro poslech vaší oblíbené hudby. Po celou dobu je k dispozici hosteska, která má na starosti vaše pohodlí a samozřejmě plné půllitry. Za příplatek objednáme strip-show přímo v autobuse jako překvapení pro ženicha. Co více si přát pro pořádnou rozlučku se svobodou?

Maximální kapacita jednoho busu 13 lidí! Užijte si úžasnou jízdu s přáteli při svezení naším Beer Busem skrze naše hlavní město. Zažijte Prahu ze zcela jiné perspektivy, kterou rozhodně nezapomenete.

Objednejte si jedinečný a originální Prague Beer Bus® ještě dnes!

Proč rozlučka v Beer busu?

VYZVEDNEME VÁS NA MÍSTĚ

Vyzvedneme Vás na domluveném místě. Ať už u budoucího ženicha doma, v práci, v domluveném baru nebo kdekoliv si určíte. Na místě bude čekat kromě řidiče i naše hosteska, která Vás uvítá v Beer Busu® s natočenými půllitry.

PROHLÍDKA MĚSTA BEER BUSEM

Trasu sestavíme na míru Vaším potřebám. Nástupní i výstupní místo se dá libovolně přispůsobit. Pokud nemáte dané lokality, můžeme vás provést po klasickém okruhu, který zahrnuje centrum Prahy, Tančící dům, Staroměstské náměstí. Následně vyjedeme na Pražský hrad. Ideální lokalita k tomu si připít, co říkáte?

UŽIJTE SI ZÁBAVU NA PALUBĚ

Během jízdy sedíte v pohodlných amerických sedačkách, užíváte si výhled a zábavu s přáteli. Naše hosteska mezitím čepuje čerstvě naražené pivo. Můžeme doporučit výborný rodinný pivovar Gwern 10° nebo klasiku Plzeň 12°. Velká okna a LED podsvětlení zaručují, že si užijete Prahu z nové perspektivy. Do našeho audio systému si pustíte Vaši oblíbenou hudbu. Na zdraví!

STRIPTÉRKA NA PALUBĚ*

Za extra příplatek 90 EUR zajistíme striptérku, která předvede svojí show přímo v autobuse. Tento zážitek si naši zákazníci velmi pochvalují. (show 15 minut)

ZÁVĚR JÍZDY

Náš beer-bus® Vaši skupinu doveze na místo jenž si určíte, ať už se jedná o hospodu, bar, kasino nebo noční klub. Pohodlně se dostanete do cíle. Naše hosteska se s Vámi rozloučí a pokud budete chtít natočí Vám pivo s sebou na cestu☺

UVOLNI SE

DEJ SI TOČENÉ

PROHLÉDNI SI PRAHU

UŽIJ SI JÍZDU


BEER BUS PRAHA

Originální rozlučka se svobodou (max.13 osob)

Točené vychlazené pivo – Gwern 10° nebo Plzeň 12°

Audio systém: Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Velká okna, LED podsvětlení a pohodlné sedačky

Krásná servírka a (střízlivý) řidič

Striptérka za příplatek

Prozkoumejte Prahu netradičně – s vychlazeným pivkem v ruce!

 

BOOK A TERM

BEER BUS PRAHA

Originální rozlučka se svobodou (max.13 osob)

Točené vychlazené pivo – Gwern 10° nebo Plzeň 12°

Audio systém: Pusťte si vlastní hudbu – je to Vaše párty!

Velká okna, LED podsvětlení a pohodlné sedačky

Krásná servírka a (střízlivý) řidič

Striptérka za příplatek

Prozkoumejte Prahu netradičně – s vychlazeným pivkem v ruce!

 

PROVÉST ONLINE REZERVACI