Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Neváhejte se na cokoliv zeptat. Rádi vám zodpovíme veškeré otázky.

PROČ BEER BUS?

Beer Bus, neboli “Párty Bus”, je vybaven vším pro vaší dokonalou párty. Ve výbavě je zvukový systém, Wi-Fi, na míru dělaný interiér s pohodlnými sedačkami, velká zatmavená okna a hlavně čepované pivo. Točíme Gwern 10° nebo Plzeň 12°. Sedačky jsou v autobusu směřovnány proti sobě, takže vám nic nebrání v konverzaci při vychutnávání piva, zatímco pohled z oken bude nabízet výhled na památky Prahy.

TRASA A NÁSTUPNÍ MÍSTO

Rádi Vám trasu přizpůsobíme zcela na míru. Vyzvedneme Vás na místě které si určíte. V případě rozlučky se svobodou to může být byt nastávajícího ženicha, u něj v práci, nebo jednoduše v hospodě nebo baru. Místo kde skončíte si můžete také určit – ať už se jedná o bar, hospodu, noční klub, nebo kasino. Pokud nemáte žádné požadavky, tak naše standartní trasa prochází historickým centrem města. Uvidíte Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Tančící dům a dostaneme se až na Pražský hrad. Ideální místo na přípitek, nemyslíte?

JAKÁ JE KAPACITA AUTOBUSU

Maximální kapacita vozidla je 13 přepravovaných osob, vyjma hostesky a řidiče.

VAŠE HUDBA = VAŠE PÁRTY

Připojte se přes bluetooth k našemu audio systému, pusťte si Váš oblíbený párty mix. Jak nahlas chcete, je to Vaše párty!

TOALETY

Nemusíte se obávat. Na cestu je naplánovano několik zastávek u toalety. Pokud bude potřeba více, neváhejte říct našemu personálu.

DÁMSKÉ ROZLUČKY SE SVOBODOU

Beer Bus je skvělou metodou, jak oslavit dámskou rozlučku se svobodou. Můžete si zde zvolit prosecco namísto piva!

NEJDE MI ZAPLATIT KREDITNÍ KARTOU

Pro úspěšnou platbu musí být vaše karta aktivována pro „3D secure“. Většina karet VISA a MasterCard má tuto možnost k dispozici, ale někdy je ve výchozím nastavení blokována. Pokud se při pokusu o platbu stále zobrazují chybové zprávy, kontaktujte svojí banku a požádejte o aktivaci „3D secure“. Další možností je přihlásit se do online bankovnictví a aktivovat tuto možnost s dostatečným limitem.

Vždy můžete platit bankovním převodem nebo metodou PayPal, která také přijímá online platby kartou MasterCard a VISA. Můžete také vyzkoušet jinou kartu s aktivovaným zabezpečením „3D secure“.

POUZE PRO OSOBY STARŠÍ 18TI LET

V souladu s českými zákony může být alkohol užíván pouze osobami staršími 18ti let. Můžeme požadovat občanský průkaz nebo pas k prokázání věku.


Máte nějaké další otázky? Prosím, kontaktujte nás!